WZHK_logo


Województwo Mazowieckie - Powiat:
| Białobrzegi | Grójec | Kozienice | Lipsko | Przysucha | Radom | Szydłowiec | Zwoleń |

Województwo Łódzkie - Powiat
Opoczno | Rawa Mazowiecka |

| Index alfabetyczny |


Powiat Białobrzegi


Miasto - Gmina Białobrzegi


1. 1751 G-Wr D I N E K – z/sztum.,ur. 03-03-2016r.,sk.gn., kat.C,

|1|
po 102 G-Sz EKRAN (34 G-Sz JORKAS – 454 G-Sz ELAZA),
od 746 G-Sz DINA (463 G-By BILER – 470 G-Sz DOMENA),
167 - 230 - 27,5, pkt. 81, pr.dz.mł.og. - 18 pkt.
Hodowca: Roman Mazurek – Paprotno Nowe 13, 72-342 Cerkwica
Właściciel: Marek Wlazło – Kamień – ul. Rubinowa 8, 26–800 Białobrzegi tel. 609 603 781
2. 2101 G-Gd H E K S T Y L –z/sztum.,ur.12-04-2008r.,kaszt.,kat.A,

|1|2|
po 1635 G-Gd SYLABANT (2573 SKRZAT – 2675 G-El SYLABA),
od 4441 G-Gd HESTA (351 G-By EXEN – 3615 G-Gd HUSARIA),
166 - 230 - 29,5, pkt. 84,pr.dz. – 19 pkt.
Hodowca: Robert Grunwald – Koślinka 9, 82-400 Sztum
Właściciel: Jacek Marciniak – Budy Brankowskie 21, 26-800 Białobrzegi, tel. 501 463 324

Gmina Promna


3. 1597 G-Wr L O R U S – z.,ur. 10-03-2014r., gn., kat.C,

|1|
po 2206 G-Bł RUBIS 144 (574 G-Ol KING DU DOL - EPROUVETTE),
ood 1674 G-Ol LOLITA ( 978 G-El HERMES – 2366 G-Gd LUNA),
163 - 220 - 30, pkt. 79, pr. dz.mł og. - 7 pkt.
Hodowca: Krzysztof Fidor – Jurandow, 82-325 Markusy
Właściciel: Rafał Mróz – Pacew 52, 26-803 Promna, tel. 665 433 870

Gmina Radzanów


4. 2531 G - Bł Q U I Z – z.,ur.22-05-2011r.,kara,kat.B,
po 1052 G-Wr POLLY (KIT KAT 2 – ESQUISE),
od 5009 G-Bł QUERELLE 87 (574 G-Ol KING DU DOL – EPROUVETTE)
164 - 235 - 29,5, pkt. 84, pr.dz. - 12 pkt.
Hodowca: Janusz Lewończyk – Gremzdy Polskie, 16-503 Krasnopol
Właściciel: Karol Chmielewski – Zacharzów 4, 26-807 Radzanów, tel. 570 830 428

Gmina Stara Błotnica


5. 1487 G-Wr B R E T –z.,ur.17-04-2012r.,gn.,kat.B,

|1|
po 2302 G-Bł SULTAN DE LA CHAPELLE (INDOU DE MAUCOURT – NICKITA),
od 5042 G-Bł BIRMA (594 G-Wr MARKUS D’.- 2605 G-Bł BAZANA),
173 - 237 - 33, pkt. 84, pr.dz. - 14 pkt.
Hodowca: Henryk Strzelecki – ul. Wojska Polskiego 22 A, 18-400 Łomża
Właściciel : Paweł Wieczorek - 26-806 Stara Błotnica 75, tel. 698 504 415
6. 5 G-Wr F R Y S Z A K –arden polski,ur.07-09-2014r.,sk.gn.,kat.C,

|1|2||3|
po 2302 G-Bł SULTAN DE LA CHAP. (INDOU DE MAUCOUR. - NICKITA),
od 6267 G-Bł FLUZJA (KENN DE MAUCORT – 4666 G-Bł FEROLA),
160 - 225 - 32, pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 18 pkt.
Hodowca: Henryk Strzelecki – ul. Wojska Polskiego 22 A, 18-400 Łomża
Właściciel: Leszek Wieczorek – Stara Błotnica 81, 26-806 Stara Błotnica, tel. 665 523 518
M-sce postoju: Kiełbów Nowy 67, 26-806 Stara Błotnica

Gmina Stromiec


7. 1615 G-Wr A M B R O Ż Y–arden polski,ur.24-09-2014r.,gn.,kat.C,

|1|2|
po 2253 G-Gd AMOREX (EXPO DE FEULEN – 5646 G-Gd AMORINA),
od 435 G-Kl AMBROZJA (2190 BLIXEN – 1685 G-Ol AMFORA),
161 - 215 - 26, pkt. 79, pr.dz.mł.og. – 8 pkt.
Hodowca: Stanisław Kania – Ruszkowiec 24, 27-580 Sadowie
Właściciel: Ireneusz Jarosiński – Kolonia Sielce 40, 26-804 Stromiec tel. 502-377-479
8. 8 G-Ol B I J O U   D E   LA   B E R G E R I E –ard.fran.,ur.28-04-2011r.,gn,kat.B,

|1|2
po STAR DE DIEULET (NATUREL DE MAUCOURT – OSCARINA D.),
od QUENZA DE BERGERIE (IDEAL DU POINT DARRET - JONQUILLE),
161 - 230 - 32, pkt. 82, pr. dz. - 13 pkt
Hodowca: Import Francja
Właściciel: Rafał Nogalski – Dobieszyn-ul.Polna 37, 26-804 Stromiec, tel.576 004 425
9. 1423 G-Wr E R I N –z.,ur.26-01-2015r.,gn.,kat.C,

po 2221 G-Gd PRINC (PACHA DE LA GRANGE – PRINCESSE DU MAL.),
od 5385 G-Gd ERUBA (1663 G-Gd KUBAŃCZYK – 5182 G-Gd ERINA),
165 - 215 - 28,5, pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 8 pkt.
Hodowca: Szymon Głuszczuk – Rozpędziny 12, 82-500 Kwidzyn
Właściciel: Sławomir Adach – Ksawerów Stary 56 A, 26-804 Stromiec tel. 516 268 949, 505 538 610
10. 1709 G-Wr G Ł Ó G –z.,ur.30-04-2016r.,gn.,kat.C,

|1|
po 765 G-Ol SZERMIERZ (509 G-Ol SALWADOR – 2781 G-Ol SZCZODRA),
od 3448 G-Ol GRUPA (577 G-Ol PILOU 28 – 2181 G-Ol GAROTA),
161 - 220 - 28, pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 9 pkt.
Hodowca: Adam Olejnik – Barczewko 80, 11-010 Barczewo
Właściciel: Marian Chmielewski – Ksawerów Stary 1, 26-804 Stromiec, tel. 48 619-11-69, 517 293 771, 789 033 342
11. 1666 G-Wr S T A T –z/sztum.,ur.15-02-2010r.,kaszt.,kat.B,

|1|2|3|
po 1384 G-Wr GIEWONT (445 G-Ol GONIEC – 1420 G-Ol GALLA),
od 2084 G-Wr STRZAŁA (1449 G-Gd MORS – 1476 G-Ol SUKNIA),
165 - 250 - 27, pkt. 81, pr.dz. – 11 pkt.
Hodowca: Lech Rogala – Łochów – ul. Leśna 43, 07-130 Łochów
Właściciel: Sławomir Maul – Ducka Wola 24, 26-804 Stromiec, tel. 692 123 086
12. 690 G-Ol T I G E R–z.,ur.22-05-2008r.,gn.,kat.B,

|1|2|3|4|5|
po 416 G-Ol ARMINIUS (ADONIS– ERFTLANDERIN),
od 2073 G-Ol TARA (324 G-Ol BOLETTO– 1508 G-Ol TEQUILA),
166 - 235 - 33, pkt. 81, pr.dz. – 8 pkt.
Hodowca: Zbigniew Golon – Korpele 2 A, 12-100 Szczytno
Właściciel: Leon Cieślak – Małe Boże 13,26-804 Stromiec, tel. 48 619 20 50, 605 375 186

Gmina Miasto Wyśmierzyce


13. 1291 G-Wr B O M B A J –z.,ur.30-03-2009r.,j.gn.,kat.B,

|1|2|3|
po 723 G-Wr SIR (1679 G-Bł GOURMET – 382 SENTA),
od 1459 G-Wr BAJDA( 1731 MAESTRO – 973 G-Wr BANDERA),
163 - 235 - 28, pkt. 84, pr.dz.- 15 pkt.
Hodowca: Eugeniusz Lasota – Boiska 230, 27-320 Solec nad Wisłą
Właściciel: Marcin Wójcik – Błeszno 1, 26-811 Wyśmierzyce
14. 2097 G-Gd I M I C Z – z/sztum.,ur.29-02-2008r.,gn.,kat.B,
po 2573 SKRZAT ( 1259 G-Gd SAMOWAR – 2426 G-El SKIERKA )
od 4669 G-Gd IBRAMA ( 357 G-By BRAMIN II – 1616 G-By IROMA)
169 - 240 - 30, pkt. 79, pr.dz. - 10 pkt.
Hodowca: Anna i Zbigniew Lipscy – Grabowo 11, 82-522 Sadlinki
Właściciel: Marek Greliak – Kożuchów 6, 26-811 Wyśmierzyce, tel. 501 458 264
15. 705 G-Wr L U T Y - z.,ur.27-06-2003r.,j.gn.,kat.B,

|1|2|3|
po 1447 G-Gd HESTON (1163 G-El HINDUS – 2476 G-El HERA),
od 1015 G-Wr LIKWIDACJA (1316 G-El JUNIOR – 893 G-Ra LASKA),
158 - 233 - 27, pkt.78, pr.dz. – 13 pkt.
Hodowca: Marek Prokop - Dąbrówka Nagórna 43, 26-652 Zakrzew
Właściciel: Zdzisław Świstak – Kiedrzyn 25, 26-811 Wyśmierzyce, tel. 888 990 315