WZHK_logo


Województwo Mazowieckie - Powiat:
| Białobrzegi | Grójec | Kozienice | Lipsko | Przysucha | Radom | Szydłowiec | Zwoleń |

Województwo Łódzkie - Powiat
Opoczno | Rawa Mazowiecka |

| Index alfabetyczny |


Powiat Grójec


Gmina Belsk Duży


16. 927 G-Wł R U S I N - śl.,ur.01-01-2007r.,kara,kat.C,

|1|2|3|4|5|
po 2220 DERIT (9761 LITON – 6922 DERA),
od 1541 G-Wł ROSSA (707 G-Wł BYSTRZAK – 1235 G-Wł RYNA),
165 - 202 - 22,5 pkt. 81, pr.dz. ZT Książ – b.dobra
Hodowca: Waldemar Czepielinda – Radłówka 2, 59-600 Lwówek Śląski
Właściciel: Łukasz Sobolewski – Nowy Prażmów–ul. Akacjowa 109, 05-505 Prażmów
M-sce postoju Kussy 10, 05-622 Belsk Duży, tel.600 134 615

Gmina Chynów


17. 1293 G-Wr P A R A D O S – z.,ur.18-05-2009r., kara., kat.B,

|1|2|
po 723 G-Wr SIR (1679 G-Bł GOURMET – 382 SENTA),
od 863 G-Wr PRAKTYKA (2227 IRAK – 415 G-Ra PIKA),
161 - 222 - 28, pkt. 80, pr.dz. - 14 pkt.
Hodowca: Kazimierz Stępień – Wólka 4, 27-300 Lipsko
Właściciel: Jan Kujawa- Barcice Rososkie 20, 05-650 Chynów, tel. 605 552 256

Miasto – Gmina Grójec


18. 2359 G-Gd M O C A R T – z/sztum.,ur.10-04-2012r., kaszt., kat.B,

|1|2|3|4|
po 1537 G-Gd JANTAR (1294 G-El GALANT – 3224 G-Gd JULA),
od 3194 G-Gd MILUZA ( 2138 GANGES – 3133 G-Gd MILA ),
165 - 230 - 30, pkt. 83, pr.dz. – 13 pkt.
Hodowca: Stanisław Guz – Dalwin 2, 83-113 Turze
Właściciel: Stanisław Stefan Darczuk – ul. Jana Kazimierza 20, 05-502 Piaseczno
M-sce postoju: Kobylin 2, 05-600 Grójec , tel. 608 433 997

Gmina Jasieniec k/Grojca


19. 1073 G-Wr R O T O S – z.,ur.05-03-2006r.,gn.,kat.C,

|1|2|
po 11 G-Sz AZYMUT (2381 FELETON – 181 G-Ko ARMENIA),
od 1168 G-Ko ROLKA (171 G-Ko ETER – 901 G-Ko RACJA),
160 - 222 - 27 , pkt.78, pr.dz. - 8 pkt.
Hodowca: Kazimierz Kowalewczany – Nowe Łozice 14, 76-020 Bobolice
Właściciel: Adam Zelman – Michałówka 8, 05-604 Jasieniec k/Grójca, tel.48 662 23 11, 723 008 407

Miasto - Gmina Mogielnica


20. 771 G-Ol B A N D A T - arden polski, ur.29-04-2013r., j.gn., kat.C

|1|2|
po 522 G-Ol MANDAT (PARGUS - MILLAN),
od 2672 G-Ol BALANGA(324 G-Ol BOLETTO – 1819 G-Ol BUŁAWA),
164 - 215 - 28,5 pkt. 82, pr.dz.mł.og. – 8 pkt.
Hodowca: Tadeusz Zieliński – Franknowo 166, 11-320 Jeziorany
Właściciel: Zbigniew Wiśnik - Otalążka 5, 05-640 Mogielnica, tel.797 710 505
21. 23 G-Łd B O N - m.,ur.11-03-1996r.,gn.,kat.III,

|1|2|
po 1933 TOLEDO (8593 DAKOTA - TINACA),
od 8835 BELISIMA ( PICK WICK - BELICJA),
168 - 200 - 22 , pkt. 79, pr.dz. Z.T.– bardzo dobra
Hodowca: S.K. Walewice
Właściciel: Łukasz Krawczyk – Świdno 3, 05-640 Mogielnica , tel. 696 682 641
22. 2028 G-Wr G A L I U S Z – z/sztum..,ur.18-06-2015r.,kara.,kat.C,
po 1950 G-Gd TEZEUSZ ( 1554 G-Gd AZYL – 4241 G-Gd TARA ),
od 5988 G-Gd TARA (2015 G-Gd GRECZYN – 5130 G-Gd GWIAZDA),
160 - 220 - 27 , pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 9 pkt.
Hodowca: Józef Gadomski – ul. Odrowskiego 2/23, 82-500 Kwidzyn
Właściciel: Mieczysław Giedyk – Michałowice 27, 05-640 Mogielnica, tel.515 212 553
23. 2146 G-Gd G A W I A L – z/sztum., ur.16-01-2009r., gn., kat.A,

|1|2|3|4|
po 2142 SYNEK ( 78 SYN – 2621 G-El GEOGRAFIA ),
od 3292 G-Gd GWARNA (1464 G-Gd JOWISZ – 3098 G-Gd GWARA ),
163 - 221 - 28, pkt. 83,, pr.dz. – 12 pkt.
Hodowca: Waldemar Formela – Wyszecino-ul. Smażyńska 26, 84-242 Luzinow
Właściciel: Mieczysław Giedyk – Michałowice 27, 05-640 Mogielnica, tel.48 663 51 60
24. 1435 G-Wr G R E M I – z., ur.15-03-2012r., kaszt., kat.B

|1|
po 1851 G-Gd HARPUN (1738 SEKTOR – 1301 G-El HRUPKA),
od 5928 G-Gd GRECKA GWIAZDA ( 1835 G-Gd BIS – 4680 G-Gd GRECJA),
160 - 230 - 27, pkt. 80, pr.dz. - 14 pkt.
Hodowca: Edward Żyła – Podzamcze 20, 82-500 Kwidzyn
Właściciel: Paweł Kaczorek – Dębnowola 64, 05-640 Mogielnica, tel. 512 086 752. 3
25. 2555 G-Bł O K A R – z., ur.24-06-2011r., gn., kat.B

|1|2|3|
po 2068 G-Bł HELMUT SCHW. (JEF VAN DE MOL. - SA MAJESTE),
od 5698 G-Bł OKARINA DU R. (KIMONO DU CHAT. - IGOINE),
163 - 230 - 27, pkt. 80, pr.dz.- 14 pkt.
Hodowca: Wiesław Żyniewicz – Krukówek 13, 16-420 Raczki
Właściciel: Beata Sułek – Dębnowola 36, 05-640 Mogielnica, tel. 505 818 003
26. 456 G-Lb S U D A N – z., ur.06-05-2002r., gn., kat.A

|1|2|
po 1140 G-Bł HERB (697 HERCULES – 8134 RAFA),
od 606 G-Lb SEKCJA (1298 GARMAN – 556 G-Ra SZUFLA),
166 - 240 - 27,5 , pkt. 81, pr.dz. - 11 pkt.
Hodowca: Andrzej Michta – Stok, 24-130 Końskowola
Właściciel: Andrzej Gątarek – Borowe 68, 05-640 Mogielnica, tel. 724 595 033

Miasto - Gmina Nowe Miasto n/Pilicą


27. 1693 G-Wr A R O N I K – z.,ur.10-02-2016r.,kaszt., kat.C,

|1|
po 2296 G-Gd OKTABAR (658 G-Lb BARKOT – 4594 G-Gd OCTAVIA V.),
od 1040 G-Ra AGA (930 HEGUND – 2490 G-El AFETA),
160 - 225 - 27,5 , pkt. 79, pr.dz.mł.og. – 8 pkt.
Hodowca: Krzysztof winiarski – Grzmucin 76, 26-634 Gózd
Właściciel: Jan Lichański – Jankowice 35, 26-420 Nowe Miasto, tel. 661 270 553
28. 1519 G-Wr P A L A N T I R – z., ur.15-04-2013r., j.gn., kat.C,

|1|2|3|
po 1017 G-Wr POSEJDON (615 G-Wr AGREST – 1503 G-Wr PRALINKA),
od 2157 G-Wr PERUWIANKA (406 G-Mz AKTIV – 1019 G-Wr PSZENICA),
159 - 218 - 25,5 , pkt. 79, pr.dz.mł.og. – 5 pkt.
Hodowca: Czesław Bukowski – Dąbrówka Podłężna 7, 26-652 Zakrzew
Właściciel: Jan Lichański – Jankowice 35, 26-420 Nowe Miasto, tel. 661 270 553

Miasto - Gmina Warka


29. 1633 G-Gd G R O M– z/sztum., ur.04-05-2002r., j.gn., kat.A

|1|2|
po 273 SKRZAT ( 1259 SAMOWAR – 2426 G-El SKIERKA ),
od 3359 G-Gd GAZELA ( 1576 BRYTAN – 2641 G-El GOTLANDIA ),
165 - 230 - 32 , pkt. 83, pr.dz. – 9 pkt.
Hodowca: Roman Stawicki – Sadłuki, 82-433 Mikołajki Pomorskie
Właściciel: Janusz Myśliborski – Palczew 56, 05-660 Warka, tel. 723 461 670
30. 50 G-Sz D E K I E L – z/sztum., ur.12-05-2002r., gn., kat.C
po 1969 G-Bł OBEREK (339 CHOCIM – 714 G-Ko OBELGA),
od 774 G-Ko DALIDA (340 TOBRUK – 557 G-Ko DYSKRECJA) ,
166 - 235 - 30, pkt. 80, pr.dz. – dst.
Hodowca: Stefan Filewicz – Bobolin – ul. Darłowska 53, 76-156 Dąbki
Właściciel: Janusz Myśliborski – Palczew 56, 05-660 Warka, tel. 723 461 670