WZHK_logo


Województwo Mazowieckie - Powiat:
| Białobrzegi | Grójec | Kozienice | Lipsko | Przysucha | Radom | Szydłowiec | Zwoleń |

Województwo Łódzkie - Powiat
Opoczno | Rawa Mazowiecka |

| Index alfabetyczny |


Powiat Kozienice


Gmina Garbatka Letnisko


31. 375 G-Pz L A S K O – hol., ur.23-03-1999r., gn., kat.B

|1|2|3|4|5|
po LENNON DE321210157891 ( LORD – HULA),
od BADITA I 210063187 ( CAPITOL I – TRANSVAAL),
170 - 188 - 22, pkt. 82 , MPMK 2003r. – 4 lokata
Hodowca: Arno Johansen - Niemcy
Właściciel: Katarzyna Jurek-Kozak – Ponikwa 21, 26-930 Garbatka Letnisko, tel. 602 724 188

Gmina Głowaczów


32. 2222 G-Gd B A G O N –z., ur.08-01-2010r., gn., kat.B

|1|2|3|4|5|
po 511 G-By IGON (1679 G-Bł GOURMET – 1592 G-By IWANKA),
od 2202 G-By BOSANOVA (1119 G-By BETOWEN– 1219 G-By BOSTRA),
161 - 230 - 28 , pkt. 83 , pr.dz. - 6 pkt.
Hodowca: Stadnina Koni Nowe Jankowice
Właściciel: Jan Śmielak – Bobrowniki 85, 26-903 Głowaczów, tel. 515 576 835
33. 1655 G-Wr C U D N Y – z, ur.09-03-2015r., gn., kat.C

|1|2|
po 571 G-By RAFAEL (392 G-By BETOWEN – 1445 G-By RAFA),
od 6429 G-Bł CENTA (468 G-By WIOMET – 4714 G-Bł CENTRA),
167 - 220 - 29,5 , pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 15 pkt.
Hodowca: Mariola Wiszowata – ul. Gątkiewicza 44, 18-507 Grabowo
Właściciel: Leszek Padewski – Bobrowniki 61, 26-903 Głowaczów, tel. 513 418 527
34. 1549 G-Wr I W A N –z., ur.07-03-2014r., gn., kat.C

|1|
po 468 G-By WIOMET (1679 G-Bł – GOURMET – 8948 WIOSNA),
od 5352 G-Bł IWANITA (392 G-By BETOWEN–1592 G-By IWANKA),
166 - 225 - 28, pkt. 79, pr.dz.mł.og. – 10 pkt.
Hodowca: Wojciech Święćkowski – Szymany 62, 19-200 Grajewo
Właściciel: Leszek Padewski – Bobrowniki 61, 26-903 Głowaczów, tel. 513 418 527
35. 1013 G-Wr L U T E K – z., ur.31-05-2005r., gn., kat.B,

|1|2|3|
po 555 G-Wr KSIĘŻYC (1985 BŁYSK – 1169 G-Ra KOTWICA),
od 1099 G-Wr LIGAWKA (563 G-Ra KASZEL – 949 W-Ra LONDA),
162 - 230 - 28,5 , pkt. 81, pr.dz. – 12 pkt.
Hodowca: Wiktor Osuchowski–Smogorzów–ul.Królowej Jadwigi 2,26-400 Przysucha
Właściciel: Barbara Piwowarska – Brzóza – ul. Przecinka 24 , 26-903 Głowaczów
tel. 514 759 185 , 508 700 526
36. 675 G By W I S M I N– z., ur.25-02-2013r., gn, kat.C,

|1|
po 586 G-By BLUSMIN (505 G-By SALER – 1218 G-By BLUMINA),
od 2230 G-By WIRA (464 G-By HOBAR – 1621 G-By WIORSTA),
166 - 225 - 28,5, pkt. 84, pr.dz.mł.og - 7 pkt.
Hodowca: S.K. Nowe Jankowice
Właściciel: Jan Śmielak – Bobrowniki 85, 26-903 Głowaczów, tel. 515 576 835

Gmina Gniewoszów


37. 1547 G-Wr A S T E R – z., ur.17-05-2013r., gn, kat.C,
po 2058 G-Gd JUTRON (1702 TRISTAN V. - 191 G-SZ JUTA),
od 6030 ARMONIE DE FONTAINE (JARNY – OPHILLE DE FONT.) ,
164 - 225 - 37 , pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 7 pkt.
Hodowca: Krzysztof Wojdyna – Kąty Goździejewskie Drugie 48 A,05-311 Dębe Wlk.
Właściciel: Stanisław Lewicki – Borek 175, 26-920 Gniewoszów, tel. 602-119-165
38. 1607 G-Wr B A R – z/sztum., ur.11-03-2014r., c.kaszt., kat.C,

|1|2|
po 1611 G-Gd GALEON (1774 ARMAND – 1697 G-El GALA),
od 2206 G-By BELAMA (1665 G-Gd WIŚLICZ–1561 BELADONNA),
162 - 220 - 26, pkt. 82 , pr.dz.mł.og. - 8 pkt.
Hodowca: Janusz Miąsko – Annowo 5, 86-330 Mełno
Właściciel: Małgorzata Tyburca – Wysokie Koło 16,26-920 Gniewoszów, tel. 783 205 362
39. 1866 G-Gd E K L E R – z/sztum., ur.10-07-2004r., j.kaszt., kat.B,

|1|2|3|4|
po 1445 G-Gd MERKURY I (2142 SYNEK – 2607 G-El MISIA),
od 3026 G-El ELITA (918 G-El ETERNIT – 769 W-El JARTA),
167 - 217 - 29,5 , pkt. 82, pr.dz. – 17 pkt.
Hodowca: Małgorzata Lepper – Zielonowo, 76-150 Darłowo
Właściciel: Andrzej Kubicki – Sławczyn 50, 26-920 Gniewoszów, tel. 783 664 355
40. 1507 G-Wr L E R A N T – z., ur.25-02-2012r., gn., kat.B,

|1|2|3|4|
po 820 G-Wr GRANT (334 G-Wr BYSARZ – 378 GALERIA),
od 2922 G-Wr LEGIA (594 G-Wr MARKUS D’OSTHOFF - LATONA),
167 - 232 - 32, pkt. 83, pr.dz. - 9 pkt.
Hodowca: Leszek Wieczorek – Stara Błotnica 81, 26-806 Stara Błotnica
Właściciel: Tadeusz Bancerek – Zdunków 11, 26-920 Gniewoszów, tel.662 127 702
41. 2481 G-Gd M A L T A N–z/sztum., ur.14-02-2014r., kaszt., kat.C,

|1|2|
po 2196 G-Gd LARY (1725 G-Gd AMAZON – 4902 G-GdLORA),
od 4741 G-Gd MELEDA (1275 G-El MERA – 3063 G-Gd MILKA),
160 - 225 - 27, pkt. 81 , pr.dz.mł.og – 8 pkt.
Hodowca: Agnieszka Luchowska – Piaseczno 63/5, 83-123 Piaseczno
Właściciel: Józef Chmielewski – Regów Stary 38, 26-920 Gniewoszów, tel. 48 621 52 25, 608 558 722
42. 2267 G-Gd T A B E R – z/sztum.,ur.10-04-2011r.,gn.,kat.C
po 2573 G-Gd SKRZAT (1259 G-Gd SAMOWAR – 2426 G-El SKIERKA),
od 252 G-Gd TABALUGA (379 G-Ol LOT – 2335 G-El TURCZYNKA),
166 - 223 - 28, pkt. 83, pr.dz. – 50/60
Hodowca: Roman Szultka – Sąpolno 69 F, 77-320 Przechlewo
Właściciel: Andrzej Kubicki – Sławczyn 50, 26-920 Gniewoszów, tel. 783 664 355
43. 1589 G-Wr W I K I N G– z., ur.28-03-2014r., gn., kat.C,

|1|
po 2489 G-Bł FORES (2194 G-Bł RIO DU DOL – 2384 G-Ol FLORENA),
od 5319 G-Bł WIRA (383 G-Ol JASPER VAN. – 2187 W-Bł WITRYNA),
161 - 228 - 28, pkt. 82 , pr.dz.mł.og – 9 pkt.
Hodowca: Wojciech Ułanowicz – Ewy 11, 16-310 Sztabin
Właściciel: Krzysztof Cieloch – Regów Stary 90, 26-920 Gniewoszów, tel. 886 964 659

Gmina Grabów n/Pilicą


44. 3 G-Wr B A S T Y L – arden polski, ur.24-03-2015r., gn., kat.C,

|1|2|
po UCRA DE MAUCOURT( QUARTER DE M. - MELINDA DE M. ),
od BASTILLE DE HAG. ( SIRE 11 – 2931 G-Ol SAGESSE DE SERY),
158 - 210 - 28, pkt. 84, pr.dz.mł.og. – 15 pkt.
Hodowca: Andrzej Pudło – Dębówka 13, 08-455 Trojanów
Właściciel: Tadeusz Kowalczyk – Dziecinów 16, 26-902 Grabów nad Pilicą tel. 601 810 527
45. 2262 G-Gd H A R L E M – z/sztum., ur.01-03-2011r., kaszt., kat.B,
po 1676 G-Gd TALENT(2567 ILION – 3314 G-El TEMA ),
od 4527 G-Gd HARFA( 1775 BRAMIN – 1162 G-Ko HARMONIA),
163 - 235 - 29, pkt. 82, pr.dz. – 11 pkt.
Hodowca: Leszek Ostrowski – Nowosiółki 12, 77-300 Człuchów
Właściciel: Leszek Traczyk– Grabowska Wola 14, 26-902 Grabów nad Pilicą, tel. 503 468 522
46. 1598 G-Wr N A T R E S – z., ur.28-04-2009r., gn., kat.B,

|1|2|3|
po 507 G-By BRUN (1853 BUTLER – 1220 G-By BRUNA ),
od 2706 G-Wr NATA (303 G-Mz HERTMAN – 1821 G-Bł NOTA)
163 - 240 - 31, pkt. 81, pr.dz. - 9 pkt.
Hodowca: Franciszek Stasiak – Kraski Dolne 21, 08-480 Maciejowice
Właściciel: Robert Cichowlas - - Strzyżyna 10, 26-902 Grabów n/Pilicą, tel. 604 436 858
47. 1603 G-Wr T O N C Z A O – z., ur.06-06-2014r., j.gn., kat.C,

|1|
po 1466 G-Wr ATRAKCYJNY ( 1607 G-Gd BIG – 1963 G-Ol ABOLICJA),
od 2067 G-Wr TARKA (427 G-Wr TRYPTYK – 1125 G-Wr TERCJA),
161 - 215 - 26 pkt. 79, pr.dz.mł.og – 8 pkt.
Hodowca: Zbigniew Brodowicz – Wola Kukalska 33 A, 05-650 Chynów
Właściciel: Artur Pachocki – Koziołek 18, 26-902 Grabów Nad Pilicą, tel. 48 662 74 86, 692 123 197

Miasto - Gmina Kozienice


48. 110 G-Wr D A U G U S T – sp., ur.14-04-2001r., siwa., kat.C,
po 205 G-Pz CARBANO ( CARTHAGO Z - BORGIA),
od 9896 DAGLEZJA (1630 WIELAND – 8432 DEMETER),
170 - 190 - 22,5, pkt. 79, IWU - 88
Hodowca: Michał Tomaszek – Widok 62, 62-800 Kalisz
Właściciel: Sonia Czerwińska – ul. Lubelska 51, 26-900 Kozienice, tel. 603 618 608
49. 1721 G-Wr G R A N I M – z., ur.04-06-2016r., gn., kat.C,

|1|
po 1726 G-Wr FUXMAN (521 G-Ol ACKESSON–1518 G-Wr FORMA),
od 4085 G-Ol GEOIDA (2048 G-Gd MARS – 5809 G-Gd GALA),
170 - 190 - 22,5, pkt. 79, pr.dz.mł.og -
Hodowca: Kazimierz Jabłoński - Wilkowo
Właściciel: Zbigniew Cieśliński – Śmietanki, 26-900 Kozienice
50. 42 G-Łd L A P I S – saks., ur.21-03-2000r., c.gn., kat.C,

|1|2|3|
po LAGARO ( LANDGRAF I - PASADENA),
od RAMIRA (RAKETT - ALPENROSE),
169 - 190 - 21,5, pkt. 79, IWU - 96
Hodowca: Import Niemcy
Właściciel: Sonia Czerwińska – ul. Lubelska 51, 26-900 Kozienice, tel.603 618 608

Gmina Magnuszew


51 2411 G-Gd E L M U R – z/sztum., ur.12-02-2013r., kaszt., kat.C,
po 2092 G-Gd AMUR (1487 G-Gd BASTER – 196 G-Gd ARKTICA),
od 4158 G-Gd ELZA (1163 G-El HINDUS – 791 W-Gd ETOLA),
165 - 215 - 28, pkt. 80, pr.dz.mł.og. - 10 pkt.
Hodowca: Adam Zdanowski – Lisewiec 21, 83-050 Kolbudy
Właściciel: Grzegorz Donica– Anielin 43, 26-910 Magnuszew, tel. 506 835 832
52 17 G-Gd E X T O R – arden szwedzki., ur.15-06-2012r., gn., kat.B,
po EXPO DE FEULEN ( EXPO VAN'T D. - MISS DU SCHEID)
od SUFLETT (SAFLEUR - AMULETT)
163 - 235 - 30, pkt. 83, pr.dz. - 10 pkt.
Hodowca: Import Szwecja
Właściciel: Kazimierz Ogrodziński – Wola Magnuszewska 20, 26-910 Magnuszew, tel. 513 919 471
53 2386 G-Gd G R A F A N E R – z., ur.02-03-2012r., gn., kat.B,

|1|2|3|
po 1709 G-Gd ANKER (MONTY K - ANJA),
od 3393 G-Gd GRAFIKA (930 HEGUND – 2621 G-El GEOGRAFIA),
162 - 225 - 30,5, pkt. 83, pr.dz. - 9 pkt.
Hodowca: Piotr Rojewski – Sadłuki 33, 82-433 Mikołajki Pomorskie
Właściciel: Wiesław Sopel – Urszulin 5, 26-910 Magnuszew, tel. 789 022 157
54. 1753 G-Wr M I G A C Z – z., ur.30-06-2016r., gn., kat.C,

|1|
po 1116 G-Wr ALI (1511 G-Gd KAREL VAN G. – 3090 G-Gd ARITA),
od 2252 G-Gd MAKIETKA (406 G-Mz AKTIV – 538 G-Ra MORWA),
160 - 225 - 27, pkt. 80, pr.dz.mł.og. - 7 pkt.
Hodowca: Leszek Wziątek – Słupica 46, 26-630 Jedlnia Letnisko
Właściciel: Ryszard Smykiewicz – ul. Klonowa 5 , 26-910 Magnuszew, tel. 605 388 520
55. 2427 G-Gd M I S A N E R – z., ur.28-05-2013r., gn., kat.C,

|1|2|
po 2173 G-Gd GESANER (1709 G-Gd ANKER – 3381 G-Gd GESTIA),
od 5409 G-Gd MILENKA (1635 G-Gd SYLABANT – 3695 G-Gd
165 - 223 - 29, pkt. 80 , pr.dz.mł.og. - 10 pkt.
Hodowca: Marian Wiśniewski – Koniecwałd 52, 82-400 Sztum
Właściciel: Ryszard Smykiewicz – ul.IV Korpusu Gwardii 5 , 26-910 Magnuszew, tel. 605 388 520

Gmina Sieciechów


56. 1283 G-Wr B O L T O N – z., ur.03-02-2009r., gn., kat.B,

|1|2|
po 1732 G-Gd STICZ (2573 SKRZAT – 1494 G-Ol SUMATRA),
od 1225 G-By BEKA (647 LONDON – 1660 G-Bł BURZA),
170 - 243 - 29,5, pkt. 84, pr.dz. – 9 pkt.
Hodowca: Tadeusz Kowalczyk – Dziecinów 16, 26-902 Grabów nad Pilicą
Własciciel: Marek Miturski – Głusiec 3, 26-922 Sieciechów, tel. 48 621 43 89, 699 920 458