WZHK_logo


Województwo Mazowieckie - Powiat:
| Białobrzegi | Grójec | Kozienice | Lipsko | Przysucha | Radom | Szydłowiec | Zwoleń |

Województwo Łódzkie - Powiat
Opoczno | Rawa Mazowiecka |

| Index alfabetyczny |


Powiat Lipsko


Gmina Ciepielów


57. 1617 G-Wr C A N T O R – z.,ur.09-06-2015r.,siwa,kat.C,

|1|
po 49 G-Zg BOBIK (7 G-Sz ZAGON – 480 G-Sz BRYZA),
od 464 G-Sz CUGA (52 G-Sz BROSS – 283 G-Sz CETA),
158 - 210 - 26 , pkt. 80, pr.dz.mł.og. – 7 pkt.
Hodowca: Jerzy Głowiak – Gardzko 19, 66-500 Strzelce Krajeńskie
Właściciel: Henryk Sumigowski - Stary Ciepielów 76, 27-310 Ciepielów, tel. 798 393 070
58. 2474 G-Gd E L G A N – z/sztum.,ur.27-04-2014r.,gn.,kat.C,
po 2015 G-Gd GRECZYN ( 2142 SYNEK – 4654 G-Gd GRECZYNKA),
od 4651 G-Gd ELGA I ( 1465 G-Gd SZAMPAN – 2517 W-Gd ELEGIA),
161 - 220 - 28 , pkt. 82, pr.dz.mł.og. – 7 pkt.
Hodowca: Zbigniew Błaszkiewicz – Kaniczki 45, 82-522 Sadlinki
Właściciel: Mariusz Szczodry – Kałków 27, 27-310 Ciepielów, tel. 665 06 06 01
59. 1 G-Rz F A L O N   A R A B I K A – kuc szetl.,ur.15-05-2004r.,siwosr.,kat.B,
po 8 R Kl LUKIER ( 2 R Kl LUBCZYK – 10 R Kl TANIA),
od 119 R Łd FARAH V.D.BEEK ( BART V.D. BEERSEWEG – PEGGY V.D. BLIKHALM ),
90 - 123 - 13 , pkt. 80, pr.dz. - 5/5
Hodowca: Sławomir Bubas – ul.Opolska 19, 91-604 Łódź
Właściciel: Zygmunt Jamka – ul.Czachowskiego 40, 27-310 Ciepielów, tel. 504 280 704
60. 2399 G-Gd J A S Y R –z/sztum.,ur.17-02-2013r.,gn.,kat.C,

|1|2|3|
po 765 G-Wr ESKADRON ( 1302 G-El BANKIET – 2984 G-El ELITA),
od 5106 G-Wr JAWORKA ( 1769 G-Gd BORYS – 3708 G-Gd JAWA),
162 - 225 - 28 , pkt. 82, pr.dz.mł.og. – 7 pkt.
Hodowca: Edward Koszewski – Koszewnica 22 B, 07-111 Wierzbno
Właściciel: Mariusz Szczodry – Kałków 27, 27-310 Ciepielów, tel. 665 06 06 01
61. 5 G-Wr M I C H A E L – kuc feliński,ur.24-06-2009r.,gn.,kat.C,
po 113/Wr/oo NOWATOR (PEPTON – NEJTYCZANKA),
od 1 G I Wr MODENA II (WERSAL – MOJRA),
137 - 153 - 16 , pkt. 80, pr.dz.mł.og. – 5 pkt.
Hodowca: Właściciel
Właściciel: Zygmunt Jamka – ul.Czachowskiego 40, 27-310 Ciepielów, tel. 504 280 704
62. 1635 G-Wr P R I M U S – z.,ur.28-03-2015r.,c.gn.,kat.C,

|1|
po 592 G-Wr ELANUS ( EBERHARD II - EDDA),
od 2954 G-Ol PRIMA VAN MATENHOF (ALEX VAN DE AKKER – PALOMA DE LA FAGNE),
162 - 220 - 27 , pkt. 80, pr.dz.mł.og. – 9 pkt
Hodowca: Jarosław Zwiernik – Markusy 34, 82-325 Markusy
Właściciel: Marcin Ciecieląg – Świesielice 154, 27-310 Ciepielów, tel. 571 383 669
63. 1609 G-Wr R Y Ś – z/sztum.,ur.30-07-2014r.,kaszt.,kat.C,

|1|
po 1674 G-Wr AREOBIK ( 2573 SKRZAT – 1434 G-Ol ARABESKA),
od 6116 G-Wr RÓŻYCZKA (1072 G-Wr PUM – 4060 G-Gd RÓŻDŻKA),
160 - 220 - 28 , pkt. 80, pr.dz.mł.og. – 5 pkt.
Hodowca: Andrzej Gołucki – Pianowo Bargły 14, 05-190 Nasielsk
Właściciel: Grzegorz Rzepkowski – Pcin 65, 27-310 Ciepielów, tel. 663 682 884
64. 435 G-Pz W I Z J O N E R – sp.,ur.28-12-2001r.,sk.gn.,kat.B,
po 2346 RYTM ( RIO BRANCO - AVANKA),
Od 248 G-Kt WIZNA ( BONAPARTE - WIKI),
166 - 191 - 21,5 , pkt. 80, pr.dz. ZT – IWU 100
Hodowca: S.K. Prudnik
Właściciel: Zygmunt Jamka – ul.Czachowskiego 40, 27-310 Ciepielów,tel. 504 280 704

Miasto - Gmina Lipsko


65. 2322 G-Gd A L T G O L D –zimn.niem.,24-05-2011.,gn.,kat.B.

|1|
po 2131 G-Gd ARCHIMEDES ( ASTOR – HERA )
od VIOLETTA ( VALENTIN - ESCHE)
163 - 226 - 28, pkt. 83, pr.dz. – 12 pkt.
Hodowca: Import Niemcy
Właściciel: Wojciech Zelga – Krępa Kościelna 81, 27-300 Lipsko, tel. 509 557 634
66. 4 G-Gd B A L Z A C   D E   M A I R Y - ard.fr.,03-04-2011.,gn.,kat.B,

|1|2|3|
po PACHA DE COUSTEUM (URANUS DES COR. – JOHANNA DE )
od JUSTUNE DE GONZAG (ALBION DES PR. – QUITA DE BELLE )
169 - 243 - 31, pkt. 83, pr.dz.– 12 pkt.
Hodowca: Import Francja
Właściciel: Piotr Chmielnicki – Wola Solecka I – 74, 27-300 Lipsko, tel. 504 345 188
67. 1679 G-Wr J U K O S z/sztum.,ur.01-09-2015r.,kara.,kat.C,

|1|
po 1633 G-Gd GROM (2573 SKRZAT – 3359 G-Gd GAZELA),
od 2553 G-Wr JAGODA (468 G-Ol SKOWRONEK–2073 G-Wr JAREMKA),
159 - 215 - 27,5, pkt. 80, pr.dz.mł.og. – 9 pkt.
Hodowca: Janusz Myśliborski – Palczew 56, 05-660 Warka
Właściciel: Kazimierz Stępień – Wólka 4, 27-300 Lipsko, tel. 48 378 13 58, 509 401 756

Gmina Rzeczniów


68. 1515 G Wr G R O S Z – z.,ur. 10.04.2013r. gn.,kat.C

|1|2|3|
po 1709 G Gd ANKER (1890 MONTY K-12479 ANJA)
od 5935 G Gd GAJA ( 1774 ARMAND – 4679 G Gd GRACJA)
157 – 215 - 27, pkt.79, pr. dz.mł.og – 6 pkt.
Hodowca: Hodowca: Tomasz Sawiński – Straszewo 18, 82-420 Ryjewo
Właściciel: Właściciel: Zygmunt Szymański – Wólka Modrzejowa Kolonia 62, 27-353 Rzeczniów, tel. 664 725 848
69. 1483 G-Wr W E T E R A N – z.,ur.15-05-2012r.,j.gn.,kat.C,

|1|
po 2058 G-Gd JUTRON (TRISTAN VAN’T LAM. – 191 G-Sz JUTA),
od 4585 G-Gd WELA (376 G-Łd SZATYN – 3778 G-Bł WAŻNA),
166 - 240 - 30,5, pkt.81, pr.dz.mł.og. – 8 pkt.
Hodowca: Henryk Strzelecki – ul. Wojska Polskiego 22 A, 18-400 Łomża
Właściciel: Jarosław Pastuszka – Osinki 2, 27-353 Rzeczniów, tel. 725 167 799

Gmina Sienno


70. 1537 G-Wr I M B U S – z/sztum.,ur.10-05-2013r.,kaszt,kat.C,

|1|
po 2081 G-Gd ZEFIR (1655 G-Gd JAŹWING – 4600 G-Gd ZINA),
od 2452 G-Ol IZABEL (1521 G-Gd BOJ – 3797 G-Gd IZOLDA),
159 - 220 - 26,5 pkt. 79, pr.dz.mł.og. – 5 pkt.
Hodowca: Jan Poniatowski – Łodygowo 13, 12-230 Biała Piska
Właściciel: Łukasz Majchrzyk – Krzyżanówka 59, 27-350 Sienno, tel. 511 341 005