WZHK_logo


Województwo Mazowieckie - Powiat:
| Białobrzegi | Grójec | Kozienice | Lipsko | Przysucha | Radom | Szydłowiec | Zwoleń |

| Index alfabetyczny |


Powiat Radom


Gmina Gózd


85. 27 G-Gd A L V E -arden szwedzki,ur.20-04-2013r.,gn.,kat.B,

|1|
po 36 G-Gd LURIC (LINUS – CARMEN),
od SERA-MAJ (KRABAT - FREJA),
163 - 220 - 29 , pkt. 85, pr.dz. – 15 pkt.
Hodowca: Import Szwecja
Właściciel: Sebastian Socha – Wojsławice 36, 26-634 Gózd, tel. 507 618 060
86. 1909 G-Wr G O L D K I N G – z.,ur.07-05-2018r.,gn.,kat.C,

|1|
po 3 G-OL BANDIT DES J. (16 G-Bł RIVAL DU CAIRE – NADINE D. ),
od 5831 G-Gd GOLD STAR (1487 G-Gd BASTER – 1347 G-Ol GALA I),
162 - 217 - 29 , pkt. 80, pr.dz.mł.og. – 7 pkt.
Hodowca: Robert Kawulak – Markusy 15, 82-325 Markusy
Właściciel: Krzysztof Winiarski – Grzmucin 76, 26-634 Gózd,tel.506 659 831


Miasto - Gmina Iłża


87. 962 G-Lb A M U L E T – z/sztum.,ur.15-03-2017r.,gn.,kat.C,
po 2399 G-Gd JASYR (765 G-Wr ESKADRON – 5106 G-Wr JAWORKA),
od 2815 G-Wr AKARA (658 G-Lb BARKOT – 5072 G-Gd ABOJA),
164 - 220 - 27,5 , pkt. 82 , pr.dz.mł.og. – 17 pkt.
Hodowca: Mariusz Szczodry – Kałków 27, 27-310 Ciepielów
Właściciel: Cezary Wojtyniak – Jedlanka Stara 111, 27-100 Iłża, 505 518 824
88. 36 G-Ol H E L I O S   D E    M A I R Y – arden francuski.,ur.06-04-2017r.,gn.,kat.C,

|1|
po PACHA DE COUSTEUMONT (URANUS DES C. - JOHANNA DE C.),
od QERELE DE MAUCOURT (KENN DE M. - BICHETTE MAUCOU),
160 - 220 - 28 , pkt. 82 , pr.dz.mł.og. – 20 pkt.
Hodowca: Import Francja
Właściciel: Marek Nogajski – Chwałowice 2, 27-100 Iłża, tel. 606 327 012 Cezary Wojtyniak – Jedlanka Stara 111, 27-100 Iłża, 505 518 824
89. 17 G-Wr W Y K U S Z – hc., ur.03-04-2001r., gn., kat.B,

|1|2|3|
po 1 G-Ra WAKANT (53 G-Kr FANT – 30 G-Kr WILCZYCA),
od 2 G-Ra WIZNA (2299 NEKTAR – 26 G-Rz WILGA),
140 - 187 - 18 , pkt. 79 ,
Hodowca: Franciszek Maciejewski – ul. Hodowlana 1, 26-600 Radom
Właściciel: Marian Stępień – Kolonia Seredzice 61, 27-100 Iłża, tel. 508 496 644

Gmina Jastrzębia


90. 17 G-Wr A B S I N T – arden szwedzki.,ur.07-05-2014r.,gn.,kat.C
po 11872 ARMAGNAC ( AKVAVIT - NOVA),
od 116591 ALMA (AUGUST AF HORSEROD - VERA),
163 - 230 - 30, pkt. 85, pr.dz. – 18 pkt.
Hodowca: Import Szwecja
Właściciel: Jacek Hernik – Dąbrowa Kozłowska 46, 26-613 Radom 15
M-sce postoju: Wojciechów , 26-631 Jastrzębia, tel. 503 157 204
91. 2390 G-Bł A H O R N – z.niem.,ur.15-05-2018r.,c.gn.,kat.C,

|1|
po ACHAT ( ADRIAN - BELLA),
od SONNE (OBELISK - SONJA),
158 - 210 - 27, pkt. 83, pr.dz.mł.og. – 10 pkt.
Hodowca: Benno Schlegel – import Niemcy
Właściciel: Jacek Hernik – Dąbrowa Kozłowska 46, 26-613 Radom 15
M-sce postoju: Wojciechów , 26-631 Jastrzębia, tel. 503 157 204
92. 1542 G-Wr A Y R O N – z/sztum.,ur.05-04-2008r.,kaszt.,kat.B

|1|
po 1635 G-Gd SYLABANT (2573 SKRZAT – 2675 G-El SYLABA),
od 3679 G-Bł ALABAMA (1250 G-El CZARUŚ – 3318 G-El ARIZONA),
166 - 245 - 29, pkt. 83, pr.dz. – 7 pkt.
Hodowca: Jan Markowski – Koślinka 1, 82-400 Sztum
Właściciel: Kamil Ziętek – Jastrzębia 46 A, 26-631 Jastrzębia, tel. 515 823 424
93. 771 G-Ol B A N D A T - arden polski, ur.29-04-2013r., j.gn., kat.B

|1|2|
po 522 G-Ol MANDAT (PARGUS - MILLAN),
od 2672 G-Ol BALANGA(324 G-Ol BOLETTO – 1819 G-Ol BUŁAWA),
169 - 230 - 31, pkt. 84, pr.dz. – 8 pkt.
Hodowca: Tadeusz Zieliński – Franknowo 166, 11-320 Jeziorany
Właściciel: Jacek Hernik – Dąbrowa Kozłowska 46, 26-613 Radom 15
M-sce postoju: Wojciechów , 26-631 Jastrzębia, tel. 503 157 204
94. 333 G-Kl E K O T O N – m., ur.11-02-1998r., gn., kat.B,

|1|2|3|4|
po 2224 HARRIS BEJ (1/Kt ELSING – 8655 HRECZAWA),
od 856 G-Kl ETYKA(8480 ETAT – 3011 HUFNICA),
163 - 190 - 22, pkt. 82, Z.T. - 72,62/100
Hodowca: Bogusław Dąbrowski – Klepacze 1, 27-320 Brody
Właściciel: Przemysław Korczak – Jastrzębia 81, 26-631 Jastrzębia, tel. 508 401 851
95. 1579 G-Wr E R O S – z.,ur.13-05-2014r.,gn.,kat.B,

|1|
po 2053 G-Gd JEGER (1704 G-Gd BART VAN DE. - 4512 G-Gd JANETT),
Od 4590 G-Gd EVA VAN DE. (IVO VAN HAR. - TACHA VAN DE ST.),
165 - 250 - 32, pkt. 82, pr.dz.mł.og – 9 pkt!!!!!!! pr.dz.mł.og – 9 pkt.
Hodowca: Tadeusz Wierzbowicz – ul. Szkolna 27 A, 26-115 Skarżysko Kościelne
Dzierżawca: Zbigniew Machnio – Wólka Lesiowska 26, 26-631 Jastrzębia, tel. 509 004 635
96. 920 G-Lb F I L I S T Y N - z/sok.,ur.02-06-2016r.,kaszt.,kat.C,
po 2125 G-Bł MISTER ( 1476 G-Bł LIST – 3505 G-Bł MIANKA),
od 1960 G-Lb FIGURA (499 G-Lb PAGART – 729 G-Lb FIGA),
162 - 225 - 26,5 , pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 20 pkt.
Hodowca: Bogusław Piekaruś – Ostrów Krupski 14, 22-302 Siennica Nadolna
Dzierżawca : Wanda Sułek – Makosy Stare 11, 26-631 Jastrzębia, tel. 606 852 226
97. 702 G-By L E S T – z.,ur.01-01-2015r.,gn.,kat.C,

|1|
po 638 G-By BEST II (505 G-By SALER – 2027 G-By BETA)
od 2032 G-By LAMA (1679 G-Bł GOURMET – 166 LOTTA),
167 - 225 - 28, pkt. 86, pr.dz.mł.og. – 7 pkt.
Hodowca: Stadnina Koni Nowe Jankowice
Dzierżawca: Jacek Hernik – Dąbrowa Kozłowska 46, 26-613 Radom 15
M-sce postoju Wojciechów , 26-631 Jastrzębia, tel. 503 157 204 Ogier do pokrywania tylko własnych klaczy !!!
98. 1953 G-Wr O N Y X – z/sztum.,ur.26-03-2018r.,kara,kat.C,

|1|
po 2474 G-Gd ELGAN (2015 G-Gd GRECZYN – 4651 G-Gd ELGA I)
od 2813 G-Wr ORIONA (658 G-Lb BARKOT – 447 G-Sz ORZESZKA),
161 - 210 - 27, pkt. 79,
pr.dz.mł.og. – 8 pkt.
Hodowca: Mariusz Szczodry – Kałków 27, 27-310 Ciepielów
Właściciel: Józef Mróz – Jastrzębia 6, 26-631 Jastrzębia, tel 572 286 751

Gmina Jedlińsk


99. 1921 G-Wr A S T O R I O N – z.,ur.25-04-2018r.,gn.,kat.C,

|1|
po 3 G-Ol BANDIT DES JARDINS (16 G-Bł RIVAL DU CAIRE – NADINE D’HAYMOY),
od 5821 G-Gd ASTORIA (1811 G-Gd ALEX VAN DE ZABEKE – 4102 G-Gd ASTRA),
162 - 225 - 27 , pkt. 79, pr.dz.mł.og. – 7 pkt.
Hodowca: Krystyna i Eugeniusz Nazaruk – Szopy 3, 82-335 Gronowo
Właściciel: Mariusz Popławski – Jankowice 21, 26-660 Jedlińsk , tel. 506 584 354
100. 1699 G-Wr A Z Y M U T – z.,ur.07-05-2016r.,gn.,kat.C,

|1|
po 1279 G-Wr WICHER (2206 G-Bł RUBIS – 4598 G-Bł WILMA),
od 1717 G-Wr ANDALUZJA (379 G-Ol LOT – 1572 G-Ol ANDROMEDA),
159 - 215 - 27 , pkt. 79 , pr.dz.mł.og. - 8 pkt.
Hodowca: Stanisław Winiarski – Klwatka 111, 26-634 Gózd
Właściciel: Zbigniew Świniarski – Romanów 12, 26-660 Jedlińsk, tel. 535 920 100
101. 2 G-Lb B A W E R – arden polski, ur.03-02-2013r., gn., kat.B,

|1|
po 1279 G-Wr WICHER (2206 G-Bł RUBIS – 4598 G-Bł WILMA),
od 1987 G-Wr BAJKA (406 G-Mz AKTIV – 1153 G-Ra BURTA),
161 - 225 - 29 , pkt. 82 , pr.dz. - 16 pkt.
Hodowca: Piotr Chmielnicki – Wola Solecka Pierwsza 74, 27-300 Lipsko
Właściciel: Franciszek Kruk – Kruszyna 25, 26-660 Jedlińsk, tel. 507 331 289
102. 12 G I - By D I E G O – polski kuc szetlandzki,ur.22-05-2016r.,kaszt.tarant..,kat.C,
po 216 R-Wr NERON-R (FREDDY VAN D. - NORIE),
od 28 G I-Wr DAISY (168 R-Wr EINSTEIN – 254 R-Wr DARIA),
100 - 135 - 14 , pkt. 78, pr.dz.mł.og. - 4 pkt. pkt.
Hodowca: Grzegorz Majewski – Kozery, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Właściciel: Janusz Sułek – ul. Warecka 12, 26-660 Jedlińsk, tel. 502 166 350
103. 1843 G-Wr I M B R Y K – z.,ur.23-05-2017r.,j.gn.,kat.C,

|1|
po 771 G-Ol BANDAT (522 G-Ol MANDAT – 2672 G-Ol BALANGA),
od 2887 G-Wr IKONKA (2122 G-Gd GESIR – 2331 G-Wr IRANKA),
161 - 210 - 28,5 , pkt. 81 , pr.dz.mł.og. - 7 pkt.
Hodowca: Tomasz Kwapis – Dziarnów 24, 05-640 Mogielnica
Właściciel: Zbigniew Świniarski – Romanów 12, 26-660 Jedlińsk, tel. 535 920 100
104. 1623 G-Wr S Z A F I R – z,ur.11-02-2015r.,j.gn.,kat.C,
po 2573 SKRZAT (1259 SAMOWAR – 2426 G-El SKIERKA),
od 1809 G-Wr SABA (395 G-By LIGRAM – 2059 W-Bł SEKTA),
163 - 241 - 28, pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 9 pkt.
Hodowca: Piotr Kowalczyk – ul. Szydłowiecka 9 m 1, 26-612 Radom
Właściciel: Jarosław Bieniek – Nowe Zawady 25, 26-660 Jedlińsk, tel. 697 320 798
105. 1829 G-Wr U R B I S – z.,ur.25-01-2017r.,j.gn.,kat.C,

|1|
po 590 G-By BLER ( 505 G-By SALER – 1738 G-By BLUZA),
od 6218 G-Wr URBISA (2206 G-Bł RUBIS 144 – 2732 G-Ol UNIA),
161 - 235 - 27 , pkt. 79, pr.dz.mł.og. – 18 pkt.
Hodowca: Taeusz Bartnik – Brzóza-ul.Parcela 1a, 26-903 Głowaczów
Właściciel: Miłosz Hełmiński – Urbanów 13, 26-660 Jedlińsk, tel.721 128 059

Gmina Jedlnia Letnisko


106. 1553 G-Wr E S T R O G E N – z.,ur.25-04-2014r.,gn.,kat.B,

|1|
po 2123 G-Gd GRAPER (1709 G-Gd ANKER – 3393 G-Gd GRAFIKA),
od 2515 G-Wr ELENA (1495 G-Gd HONWED – 1079 G-Ra ESTONIA),
160 - 227 - 30, pkt. 81, pr.dz. – 13 pkt.
Hodowca: Leszek Frejtag – Sławno 30, 26-625 Wolanów
Właściciel: Leszek Wziątek – Słupica 46 , 26-630 Jedlnia Letnisko, tel. 664 883 960
107. 1809 G-Wr F L I R T – z.,ur.05-04-2017r.,kaszt.,kat.C,

|1
po 2390 G-Bł ASER (439 G-By LISTOPAD – 3287 G-Bł ARJA),
od 2637 G-Wr FRYGA (1709 G-Gd ANKER – 3625 G-Gd FRAJDA),
160 - 225 - 26 , pkt. 82 , pr.dz.mł.og. – 17 pkt.
Hodowca: Kamil Ziętek – Jastrzębia 46 A, 26-631 Jastrzębia
Właściciel: Adam Kuropieska – Siczki - ul.Główna 31, 26-630 Jedlnia Letnisko, tel.502 618 584
108. 1917 G-Wr H I U S T O N –z.,ur.10-06-2018r.,gn.,kat.C

|1|
po 2322 G-Gd ALTGOLD (2131 G-Gd ARCHIMEDES - VIOLETTA),
od 3189 G-Wr HORTENSJA (747 G-Ol BIKO – 3083 G-Ol HESTA),
159 - 220 - 27 , pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 21 pkt.
Hodowca: Mateusz Trela – Nowa Wieś 56, 27-300 Lipsko
Właściciel: Adam Kuropieska – Siczki -ul. Główna 31, 26-630 Jedlnia Letnisko, tel.502 618 584
109. 2248 G-Wr N O M E N – z.,ur.28-03-2018r.kara,kat.C,
po 791 G-Ol GIGANT (579 G-By LAOS – 2098 G-Ol GIGA),
od 7192 G-Wr NEFKA (772 G-Lb LOPIK – 1626 G-Wr NAZARKA),
160 - 213 - 27,5 , pkt. 81 , pr.dz.mł.og. – 19 pkt.
Hodowca: Jan Stasiak – Kraski Dolne 21, 08-480 Maciejowice
Właściciel: Jan Wikaliński – Sadków 105, 26-613 Radom 15, tel. 730 082 576

Gmina Kowala


110. 1715 G-Wr B U N A R – z.,ur.05-08-2015r.,gn.,kat.C,

|1|
po 420 G-Kl BARTEZ (2058 G-Gd DENEB – 4949 G-Gd BLOMMAN) ,
od 183 G-Kt BONANZA (675 G-Lb BONZO – 1987 G-Wr BAJKA) ,
160 - 220 - 28,5 , pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 8 pkt.
Hodowca: Feliks Krzon – Stanica - ul.Polna 10 A, 44-145 Pilchowice
Właściciel: Paweł Sputowski – Kotarwice 26, 26-624 Kowala, tel. 502 148 737
111. 1927 G-Wr F I O L E T – z.,ur.11-03-2018r.,kaszt.,kat.C,
po 25 G-Bł LAZAR (2302 G-BłSULTAN DE L. – 6224 G-Bł LYRE DU.),
od 2747 G-Wr FIRANKA (2053 G-Gd JEGER – 1413 G-Wr FATIMA),
160 - 215 - 30, pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 7 pkt.
Hodowca: Zdzisław Matyszczak – Kolonia Kuźnia 24, 26-502 Jastrząb
Właściciel: Witold Papuć – Stawki – ul. Podgórska 2, 26-624 Kowala Stępocina tel. 698 618 976, M-ce postoju : Kotarwice 57, 26-624 Kowala

Gmina Pionki


112. 1916 G-Wr A S U L&nbps;II – z.,ur.03-04-2014r.,gn.,kat.B,
po 2155 G-Gd SULIWAN (1895 G-Gd PACHA DE L. - STJARNA),
od 5714 G-Gd AKACJA (1510 G-Gd LOTRAM – 4567 G-Gd ALFA),
166 - 230 - 29,5 , pkt. 83, pr.dz. – 17 pkt.
Hodowca: Witold Świątek Brzeziński – ul. Jana Pawła 15, 77-139 Brzeźno Szlach.
Właściciel: Robert Maciąg – Augustów 50 B, 26-670 Pionki, tel. 503 743 153
113. 1871 G-Wr C Z A R O D Z I E J – z.,ur.04-01-2017r.,br.kaszt.,kat.C,

|1|
po 1501 G-Wr ASPIRANT (2222 G-Bł LOS – 2151 G-Wr ASKONA),
od 5659 G-Gd CILLA (11674 REVILL - NILLA),
166 - 225 - 27,5 , pkt. 80, pr.dz.mł.og. – 18 pkt.
Hodowca: właściciel
Właściciel: Robert Dziadura – Bieliny 12, 26-670 Pionki , tel. 888 698 395 , tel.788 249 931

Gmina Przytyk


114. 1827 G-Wr A D O N I S – z.,ur.02-04-2017r.,gn.,kat.C,
po 6 G-Gd KILLEN (EXPO DE FEULEN),
od 3446 G-Ol ALFA ( 572 G-Ol JASPER VAN SLOT, - 1600 G-Ol AMICA),
161 - 220 - 30 , pkt. 81 , pr.dz.mł.og. – 19 pkt.
Hodowca: Wojciech Zygmuntowicz – Rogiedle 37, 11-135 Lubomino
Właściciel: Bolesław Pączek – Dęba 6, 26-650 Przytyk, tel. 511 873 151Bolesław Pączek – Dęba 6, 26-650 Przytyk, tel. 511 873 151
M-sce postoju: Stefanów 33, 26-650 Przytyk, tel. 511 873 151
115. 2577 G-Gd E G O N – z,ur.02-04-2015r.,gn.,kat.C,
po 2174 G-Gd GESANER (1709 G-Gd ANKER – 3381 G-Gd GESTIA),
od 5498 G-Gd ENGI (1897 G-Gd LAURENZ VON P.-3653 G-Gd ESTONIA),
162 - 215 - 28 , pkt. 80 , pr.dz.mł.og. - 10 pkt.
Hodowca: Ludwik Sander – Nowy Targ 39, 82-410 Stary Targ
Właściciel: Wiktor Rajkowski – Żerdź 4 , 26-650 Przytyk, tel. 600 163 236
116. 1651 G-Wr H A M L E T – z., ur.01-03-2015r., kaszt., kat.C,

|1|
po 2241 G-Gd MUMMELMANN (AKVAVIT – 70 G-Gd MATILDA),
od 2827 G-Ol HARFA (572 G-Ol JASPER VAN SL. – 1483 G-Ol HIPIKA),
164 - 220 - 27 , pkt. 80, pr.dz.mł.og. – 17 pkt.
Hodowca: Krzysztof Giers – ul.Baranowskiego 4, 11-135 Lubomino
Właściciel: Bolesław Pączek – Dęba 6, 26-650 Przytyk, tel. 511 873 151
M-sce postoju: Stefanów 33, 26-650 Przytyk, tel. 511 873 151

Miasto - Gmina Skaryszew


117. 1851 G-Wr A B R A H A M – z.,ur.02-03-2017r.,gn.,kat.C,,

|1|
po 570 G-By BOWEN (392 G-By BETOWEN – 9877 BOGORA),
od 5376 G-Bł AFRODITE ( 1709 G-Gd ANKER - FINESSE),
157 - 215 - 28, pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 10 pkt.
Hodowca: Emilia Hernik – Dąbrowa Kozłowska 46, 26-613 Radom 15
Właściciel: Dariusz Czyżewski – ul. Zielona 19, 26-640 Skaryszew, tel. 510 448 078
118. 1933 G-Wr A R A B – z.,ur.25-05-2018r.,gn.,kat.C,

|1|
po 657 G-By GROM (79 G-Sz NIKODEM – 460 G-Sz GARONIA),
od 7247 G-Bł ARABKA (523 G-Ol BOSSMAN – 2909 G-Ol AFRYKA),
160 - 225 - 26,5 pkt. 83,
pr.dz.mł.og. – 25 pkt.
Hodowca: Henryk Strzelecki – ul. Wojska Polskiego 22 A, 18-400 Łomża
Właściciel: Piotr Kundys – Magierów 12, 26-640 Skaryszew, tel. 695 113 040
119. 7 G-Lb B I T N Y    S A - arden polski ,ur.15-05-2015r.,br.kaszt.,kat.C,

|1|
po 5 G-Bł VICIEUX DE B. (MARIOLE DU LIEU – PERLE DE BEAUMONT),
od 6869 G-Bł BIANKA (2270 G-Bł LUKAS – 4679 G-Bł BRYZA),
161 - 237 - 31, pkt. 80, pr.dz.mł.og. – 8 pkt.
Hodowca: Andrzej Ślepowroński – Ostrówki 1 A, 16-060 Zabłudów
Właściciel: Piotr Kundys – Magierów 12, 26-640 Skaryszew, tel. 695 113 040
120. 19 G-Wr B I Z O N - arden polski ,ur.01-04-2017r.,kaszt.,kat.C,

|1|
po 6 G-Gd KILLEN (EXPO DE FAULEN – 3 G-Gd MARWI),
od 2566 G-Ol BLANKIERA (1709 G-Gd ANKER – 4428 G-Gd
160 - 230 - 30, pkt. 82, pr.dz.mł.og. – 7 pkt.
Hodowca: Mateusz Dębski – Rogiedle 21, 11-135 Lubomino
Właściciel: Norbert Majchrzyk - ul. Lipowa – Maków, 26-640 Skaryszew, tel.882 710 130
121. 1587 G-Wr F R Y C – z., ur.25-01-2014r., gn., kat.B,

|1|
po 1227 G-Wr POLO III (542 G-Ol SANDER V.- 2020 G-Ol PALMA),
od 1855 G-Wr FAWORYTKA (539 G-Wr BISIOR –1035 G-Wr FURIA),
162 - 245 - 33, pkt. 85, pr.dz. – 18 pkt.
Hodowca: Ignacy Krzysztof Trela – Nowa Wieś 56, 27-300 Lipsko
Właściciel: Sławomir Rychlik – Chomentów Puszcz.ul.Osiedlowa 59, 26-640 Skaryszew, tel. 48 326 07 57
122. 2559 G-Gd G Ó R A L I T - z.,ur.01-03-2015r.,gn.,kat.B,

|1|
po 2214 G-Gd ITIV (406 G-Mz AKTIV – 2067 G-By ILAMA),
od 3677 G-Gd GÓRALKA (339 G-By IRON – 2621 G-El GEOGRAFIA),
167 - 230 - 28,5 pkt. 84, pr.dz. – 14 pkt.
Hodowca: Piotr Rojewski – Sadłuki 33, 82-433 Mikołajki Pomorskie
Właściciel: Sławomir Rychlik – Chomentów Puszcz.ul.Osiedlowa 59, 26-640 Skaryszew, tel. 48 326 07 57
123. 1523 G-Wr V O X - z , ur.15-02-2013r., j.gn., kat.B,

|1|
po 1418 G-Wr FREDDY (ELEGANT - FREJSI),
od 4971 G-Gd VISTA ( 1642 G-Gd BRIN D'OR D. - 3057 G-Bł VERA),
162 - 243 - 30, pkt. 82, pr.dz. – 17 pkt.
Hodowca: Andrzej Michalski – ul. Gajkowicza 5/48, 03-562 Warszawa
Właściciel: Dariusz Piwoński – Odechowiec 173 A, 26-640 Skaryszew, tel. 604 785 381

Gmina Wierzbica


124. 1813 G-Wr B A S T I K – z.,ur.07-04-2017r.,gn.,kat.C,

|1|
po 2450 G-Gd JUSTIK (2183 G-Gd TITANIC DE L. - 191 G-Sz JUTA),
od 6324 G-Gd BADURA ( 1930 G-Gd INBRUG – 3980 G-Gd BERYL),
162 - 235 - 29 , pkt. 84, pr.dz.mł.og. – 10 pkt.
Hodowca: Witold Świątek Brzeziński – ul.Jana Pawła II 15, 77-139 Brzeźno Szlacheckie
Właściciel: Daniel Włoskowicz – Ruda Wielka 14, 26-680 Wierzbica, tel. 724 504 711
125. 1879 G-Wr J U Z A R – z/sztum.,ur. 30-07-2017r.,kara, kat.C,
po 765 G-Wr ESKADRON (1302 G-Ol BANKIET – 2984 G-El ELITA),
od 5106 G-Wr JAWORKA (1769 G-Gd BORYS – 3708 G-Gd JAWA),
164 - 225 - 29, pkt. 83,
pr.dz.mł.og. - 5 pkt.
Hodowca: Edward Koszewski – Koszewnica 22 B, 07-11 Wierzbno
Właściciel: Marian Guźdź – Polany Kolonia 1, 26-680 Wierzbica, tel. 600 937 056
126. 1903 G-Wr N Y G U S – z., ur.24-05-2018r.,c.gn.,kat.C,

|1|
po 791 G-Ol GIGANT (579 G-By LAOS – 2098 G-Ol GIGA),
od 5294 G-Wr NOCKA ( 303 G-Mz HERTMAN – 1076 G-Wr NAZARA),
163 - 230 - 27 , pkt. 81 pr.dz.mł.og. – 21 pkt.
Hodowca: Hubert Stasiak – Kraski Dolne 23, 08-480 Maciejowice
Właściciel: Daniel Włoskowicz – Ruda Wielka 14, 26-680 Wierzbica, tel. 724 504 711

Gmina Wolanów


127. 1563 G-Wr H O J R A K – z., ur.15-03-2014r., j.gn., kat.B,

|1|
po 1746 G-Gd MOKASYN (1567 G-Gd BOGAN – 3626 G-Gd MANDOLINA I )
od 2091 G-Ol HALKA (324 G-Ol BOLETTO – 1291 G-Ol HARFA),
167 - 240 - 30 , pkt. 83, pr.dz. – 19 pkt.
Hodowca: Jan Kaczor – Gronowo Elbląskie – ul. Przemysłowa 3
Właściciel: Daniel Kacprzycki – Wacławów 36, 26-625 Wolanów, tel. 514 807 082
128. 1445 G-Wr M A Ś C I S T Y – z., ur.21-06-2012r., gn., kat.B,

|1|
po 1116 G-Wr ALI (1511 G-Gd KAREL VON GAAS. – 3090 G-Gd ARITA),
od 2253 G-Wr MAKIETKA (406 G-Mz AKTIV – 538 G-Ra MORWA),
159 - 225 - 27,5 , pkt. 79,, pr.dz. – 14 pkt.
Hodowca: Leszek Wziątek – Słupica 46, 26-630 Jedlnia Letnisko
Właściciel: Daniel Kacprzycki – Wacławów 36, 26-625 Wolanów, tel. 514-807-082
129. 525 G-KL M I L O S Z – z., ur.03-03-2016r., gn., kat.C,
po 2224 G-Gd MILAUR (1897 G-Gd LAURENZ –5409 G-Gd MILENKA),
od 6008 G-Gd MIŁOSZKA (1778 G-Gd AGENT – 3267 G-Gd MIŁA),
161 - 215 - 26, pkt. 82, pr.dz.mł.og. – 9 pkt.
Hodowca: Joachim Głowienka – Rozłazino, 84-219 Rozłazino
Właściciel: Kazimierz Odzimek – Podlesie 25, 26-625 Wolanów, tel. 721 057 440
M-sce postoju Garno – ul. Dębowa 1, 26-625 Wolanów
130. 583 G-KL R A J D E R – z/sztum.,ur.10-07-2017r.,gn., kat.C,
po 1633 G-Gd GROM (2573 SKRZAT – 3359 G-Gd GAZELA),
od 3081 G-Wr RAKIETA (1991 G-Gd GRUSZJAN – 2397 G-Wr RZODKIEWKA),
158 - 225 - 27 , pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 9 pkt.
Hodowca: Janusz Myśliborski – Palczew 56, 05-660 Warka
Właściciel: Kazimierz Odzimek – Podlesie 25, 26-625 Wolanów, tel. 721 057 440
M-sce postoju: Garno – ul. Dębowa 1, 26-625 Wolanów

Gmina Zakrzew


131. 1615 G-Wr A M B R O Ż Y–arden polski,ur.24-09-2014r.,gn.,kat.B,

|1|2|
po 2253 G-Gd AMOREX (EXPO DE FEULEN – 5646 G-Gd AMORINA),
od 435 G-Kl AMBROZJA (2190 BLIXEN – 1685 G-Ol AMFORA),
163 - 245 - 30 , pkt. 80, pr.dz. – 7 pkt
Hodowca: Stanisław Kania – Ruszkowiec 24, 27-580 Sadowie
Właściciel: Janusz Szymański – Dąbrówka Nagórna – ul. Radomska 26, 26-652 Zakrzew, tel. 48 610 58 90
132. 49 G-Gd A N K E R O – z.,ur.26-05-2017r.,gn.,kat.C,
po 1709 G-Gd ANKER (MONTY K. – ANJA),
od 5434 G-Gd AIDA (1797 G-Gd LOTUS DU DOL – 3811 G-Gd ALABAMA),
165 - 220 - 29,5 pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 9 pkt.
Hodowca: Rafał Rojewski – Sadłuki 13, 82-433 Mikołajki Pomorskie
Właściciel: Marek Prokop – Dąbrówka Nagórna – ul. Radomska 43, 26-265 Zakrzew, tel. 737 764 864
133. 2677 G-Gd G O S T I V – z.,ur.18-03-2018r.,gn.,kat.C,
po 2214 G-Gd ITIV (406 G-Mz AKTIV – 2067 G-By7 ILAMA),
od 6702 G-Gd GOSTERA (1709 G-Gd ANKER – 4431 G-Gd GOLETTA),
158 - 215 - 28, pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 7 pkt.
Hodowca: Piotr Rojewski – Sadłuki 33, 82-433 Mikołajki Pomorskie
Właściciel: Marek Prokop – Dąbrówka Nagórna – ul. Radomska 43, 26-265 Zakrzew, tel. 737 764 864
134. 3 G-Wr L A S C A R -m.,ur.31-03-2014r.,siwa,kat.C,

|1|
po 72 G-Gd HUZAR (JALIENNY 640 G-Łd HUANITA),
od 69 G-Łd LOTTA (19 G-Łd TOP GUN – 619 G-Łd LOTKA),
170 - 191 - 21 , pkt. 78, pr.dz. – MPMK WKKW -38,8
Hodowca: właściciel
Właściciel: Michał Wolski – Gulin 40 A, 26-652 Zakrzew, tel. 510 062 693
135. 2110 G-Gd L O M B A R D – z., ur.05-05-2008r., kara, kat.A,
po 7 G-SZ ZAGON (30 EISER – 759 G-Ko ZAIRA),
od 2880 G-El LAMBADA (998 BASTER – 9628 LEGENDA),
168 - 226 - 28, pkt. 83, pr.dz. – 20 pkt.
Hodowca: Mariusz Kreft – Kusowo 16, 78-411 Wierzchowo
Właściciel: Janusz Szymański – Dąbrówka Nagórna – ul. Radomska 26, 26-62 Zakrzew, tel.48 610 58 90
136. 2576 G-Gd M I N E R – z., ur.30-06-2015r., gn., kat.C,
po 2266 G-Gd GANDER (1709 G-Gd ANKER – 3397 G-Gd GIORGIA),
od 4469 G-Gd MISIA (1567 G-Gd BOGAN – 2671 G-El MASSINA),
167 - 230 - 32 , pkt. 84, pr.dz.mł.og. – 6 pkt
Hodowca: Andrzej Stefański – Sołtyski 2, 82-420 Ryjewo
Właściciel: Marek Prokop – Dąbrówka Nagórna 43 A, 26-265 Zakrzew, 737 764 864