WZHK_logo


Województwo Mazowieckie - Powiat:
| Białobrzegi | Grójec | Kozienice | Lipsko | Przysucha | Radom | Szydłowiec | Zwoleń |

Województwo Łódzkie - Powiat
Opoczno | Rawa Mazowiecka |

| Index alfabetyczny |


Powiat Zwoleń


Gmina Kazanów


122. 1577 G-Wr S Z U M – z.,ur.15-02-2014r.,gn.,kat.C,

|1|
po 672 G-Ol BOS ( 510 G-Ol BIKO VAN. - 1062 G-Ol BETTY),
od 2703 G-Ol SZAMIRKA (572 G-Ol JASPER VAN. - 2395 G-Ol SZUWARKA),
161 - 220 - 29, pkt. 83, , pr.dz.mł.og. – 9 pkt
Hodowca: Janusz Iwaszko – Roje 3, 14-310 Miłakowo
Właściciel: Wiesław Wojtyniak – Ruda 30, 26-713 Kazanów, tel. 48 676 79 11

Gmina Policzna


123. 759 G-Lb A M O R – z/sztum.,ur.20-05-2008r.,gn.,kat.B,

|1|
po 1634 G-Gd TERMOS (2573 SKRZAT – 3357 G-Gd TERMA),
od 2943 G-El ALABAMA (862 G-El ARMADO – 2470 G-El HALAMA),
164 - 224 - 28,5, pkt. 83, pr.dz. – 10 pkt.
Hodowca: Tomasz Kawski – pl.Tw.Jaszczurczego 26, 87-220 Radzyń Chełmiński
Właściciel: Piotr Dąbrowski – Wilczowola 10, 26-720 Policzna , tel. 608 099 928
124. 668 G-By C Z A M B E L - z., ur.25-04-2013r., c.gn., kat.C,

|1|2|
po 1710 G-Gd ALADYN ( 1250 G-El CZARUŚ – 1290 G-Ol ALGA),
od 208 G-Pz CZAMBA (18 G-Pz NEMEZIS – 33 G-Pz CZARA),
160 - 245 - 27, pkt. 80, pr.dz.mł.og. – 7 pkt.
Hodowca: Eugeniusz Andrzejewski – ul. Dworcowa 60 A, 62-001 Chludowo
Właściciel: Władysław Sopel – Zawada Nowa 8, 26-720 Policzna, tel. 697 590 760
125. 920 G-Lb F I L I S T Y N - z/sok., ur.02-06-2016r., kaszt., kat.C,
po 2125 G-Bł MISTER ( 1476 G-Bł LIST – 3505 G-Bł MIANKA),
od 1960 G-Lb FIGURA (499 G-Lb PAGART – 729 G-Lb FIGA),
162 - 225 - 26,5, pkt. 81, pr.dz.mł.og. – 20 pkt.
Hodowca: Bogusław Piekaruś – Ostrów Krupski 14, 22-302 Siennica Nadolna
Właściciel: Władysław Sopel – Zawada Nowa 8, 26-720 Policzna, tel. 697 590 760
126. 1739 G-Wr G Z I K - z., ur.05-05-2016r., gn., kat.C,

|1|
po 2363 G-Gd GUNIŚ ( 2113 G-Gd JUGAN – 4372 G-Gd GRELINDA),
od 2521 G-Wr GENA (2222 G-Bł LOS – 1561 G-Wr GRUZJA),
159 - 230 - 27, pkt. 80, pr.dz.mł.og. – 19 pkt.
Hodowca: Wojciech Ogrodziński – Osiemborów 32, 26-910 Magnuszew
Właściciel: Władysław Sopel – Zawada Nowa 8, 26-720 Policzna, tel. 697 590 760
127. 803 G-Wr H E L M E T – z., ur. 18-02-2004r., gn., kat.B,

|1|2|
po 599 G-Wr ANTYK (698 VILOR – 2478 G-El ANODA),
od 898 G-Ra HUBA (1296 CARVON – 130 G-Ra HORDA),
158 - 230 - 28, pkt. 81, pr.dz. – 5 pkt.
Hodowca: Jan Boczek – Mokrosęk 37, 26-660 Jedlińsk
Właściciel: Krzysztof Miękus – Patków 8, 26-720 Policzna, tel.48 677 03 30
128. 746 G-Lb R O Z M U S - z., ur.28-04-2007r., kaszt., kat.B,
po 452 G-Ol GOBELIN ( 335 G-Ol TRYBUN – 1324 G-Ol GORĄCA),
od 1586 G-Ol RAZA (1227 G-Bł REKIN – 2588 G-Bł WARNA),
161 - 245 - 26,5 , pkt. 81,pr.dz. – 7 pkt.
Hodowca: Jan Stankiewicz – Chruściele 8, 19-300 Ełk
Właściciel: Robert Przybylski – Łuczynów 1, 26-720 Policzna, tel. 512 768 693
129. 625 G-By S Z A M A N - z/sztum., ur.09-05-2011r., j.kaszt., kat.B,

|1|2|3|
po 2003 G-Gd TABUCZYŃCZYK (1663 G-Gd KUBAŃCZYK – TATANKA),
od 2380 G-Wr SORBONA (349 G-Ol MIGDAŁ – 1522 G-Ol SAHARA),
165 - 245 - 33 , pkt. 81, pr.dz. – 14pkt.
Hodowca: Jacek Stępniewski – ul. Uzdrowiskowa 23, 06-100 Pułtusk
Właściciel: Władysław Sopel – Zawada Nowa 8, 26-720 Policzna, tel. 697 590 760

Gmina Przyłęk


130. 2322 G-Gd A L T G O L D - zimn.niem., ur.24-05-2011., gn., kat.B,

|1|
po 2131 G-Gd ARCHIMEDES ( ASTOR – HERA )
od VIOLETTA ( VALENTIN - ESCHE)
163 - 226 - 28, pkt. 83, pr.dz. – 12 pkt.
Hodowca: Import Niemcy
Właściciel: Czesław Goździkowski – Łaguszów 66,26-704 Przyłęk, tel. 516 597 927
131. 1707 G-Wr T O Ś – z., ur.25-03-2016r., gn., kat.C,

|1|
po 1502 G-Wr TOLL (1120 G-Bł ROLS – 820 G-Wr TOLA)
od 2630 G-Lb TERCJA (947 G-Wr BATRIS – 1984 G-Lb TETRA)
159 - 225 - 27 , pkt. 80, pr.dz.mł.og. - 6 pkt.
Hodowca: Jacek Szysiak – Szczekarków 43, 21-100 Lubartów
Właściciel: Czesław Goździkowski – Łaguszów 66, 26-704 Przyłęk, tel. 516 597 927

Gmina Tczów


132. 1535 G-Wr B R O K A R – z., ur.04-03-2013r., kaszt., kat.C

|1|2|
po 1511 G-Gd KAREL VAN GAASBEEK ( DORUS - GODIVA),
od 2006 G-Wr BOROWINA (326 G-Łd BERKUL – 783 G-Łd BEMA),
166 - 234 - 29, pkt. 84, , pr.dz.mł.og. – 8 pkt.
Hodowca: Andrzej Mitręga – Andrzejów Duranowski 6, 96-500 Sochaczew
Właściciel: Adam Pawelec – Lucin 49, 26-706 Tczów, tel. 692 167 597
133. 9 G-Wr H O L D E R – arden polski., ur.27-04-2016r., j.gn., kat.C,
po 16 G-Bł RIVAL DU C. ( PRESEVAL D. - JANQUILLE D.),
od 3258 G-Ol HOLI (2206 G-Bł RUBIS 144 – 2343 G-Ol HOCZA),
160 - 215 - 27,5, pkt. 80, , pr.dz.mł.og. – 8 pkt.
Hodowca: Ewa Kostro – Gulbity 8, 14-300 Morąg
Właściciel: Adam Pawelec – Lucin 49, 26-706 Tczów, tel. 692 167 597

Miasto - Gmina Zwoleń


134. 11 G-Wr A R O N – arden polski, ur.03-03-2016r., gn., kat.C,
po 3 G-Ol BANDIT DES J. (16 G-Bł RIVAL DU C. - NADINE D.),
od 5 G-Ol ALIBI (2190 BLXEN – 2404 G-Ol ARABIKA) ,
163 - 230 - 29 , pkt. 80 ,pr.dz.mł.og. – 21 pkt.
Hodowca: Dariusz Nowak – Dzierzgonka 1, 82-325 Markusy
Właściciel: Wiesław Krok – Niwki 34, 26-700 Zwoleń, tel. 536-214-091
135. 2563 G-Gd J U L E K – z., ur.26-02-2015r., gn., kat.C,
po 2221 G-Gd PRINC (1895 G-Gd PACHA DE L. - 4556 G-Gd PRINCESSE D),
od 5934 G-Gd JAGIENKA (1894 G-Gd QUOQUIN – 3854 G-Gd JAMAJKA) ,
164 - 210 - 28, pkt. 82, pr.dz.mł.og. – 9 pkt.
Hodowca: Roman Wojtacki – Mirowice 6, 82-433 Mikołajki Pomorskie
Właściciel: Bogdan Przerwa – Linów 17, 26-700 Zwoleń, tel. 662 787 661